ماده ۱

قوانین و مقررات مندرج در صفحه جاری همواره با هدف ارائه خدمات بهتر و مطمئن تر بروز خواهد شد. هر کاربر با استفاده مستمر از فروشگاه اینترنتی فروشگاه اینترنتی کرج ابزار، تأیید می نماید که همواره صفحه قوانین و مقررات را مطالعه نموده و کلیه شرایط را پذیرفته است.

ماده ۲

فروشگاه اینترنتی کرج ابزار  ضامن کیفیت و دوام کالاها نمی باشد. مسئولیت تحقیق، مقایسه، ارزیابی و انتخاب برند و یا کالا به عهده کاربر می باشد.

ماده ۳

گارانتی/ضمانت کالاهای عرضه شده به عهده شرکت های وارد کننده ی آن کالا ها میباشد .

ماده ۴

مسئولیت ثبت اطلاعات غیر واقعی و عواقب آن به عهده کاربر می باشد، لذا به منظور جلوگیری از مغایرتهای احتمالی، اطلاعات خواسته شده در هنگام ثبت عضویت و ارسال سفارش را به دقت و بطور صحیح درج نمایید.

ماده ۵

هر کاربر با ثبت عضویت، ورود و یا استفاده از خدمات فروشگاه اینترنتی کرج ابزار موافقت خود را جهت برقراری ارتباط از طریق تلفن همراه و آدرس الکترونیکی ثبت شده در هنگام ثبت نام اعلام نموده و موظف است که پس از هر ثبت سفارش، مکاتبات مرتبط را مطالعه نماید.

ماده ۶

فروشگاه اینترنتی کرج ابزار همواره تلاش می کند که از بهترین تکنولوژی ها و زیرساخت های قابل دسترسی در ایران جهت ارائه خدمات بهره گیرد اما تعهدی در قبال کارکرد صحیح زیرساخت های ارتباطی از جمله اختلالات ناشی از قعطی اینترنت، سرویس های بانکی، ارسال پیامک یا ایمیل و سایر زیرساخت ها ندارد.

ماده ۷

ثبت سفارش در فروشگاه اینترنتی کرج ابزار طی کلیه روزها و ساعات شبانه روز امکان پذیر است.

ماده ۸

در شرایط خاص، بروز حوادث غیرمترقبه، اتفاقات غیرقابل پیش بینی و خارج از اراده فروشگاه اینترنتی کرج ابزار یا مغایرت انبار که تأمین کالا/کالاها امکان پذیر نباشد؛ حق متوقف نمودن ارائه خدمات و استرداد وجوه واریزی توسط کاربران برای فروشگاه اینترنتی کرج ابزار محفوظ است.

ماده ۹

سفارش ثبت شده کاربران توسط فروشگاه اینترنتی کرج ابزار پردازش شده و درصورت امکان تأمین موجودی کالا/کالاهای درخواستی که از لحاظ کیفی مورد تأیید باشند؛ جهت ارسال تحویل واحد ارسال  و یا شرکت حمل و نقل مربوطه می شوند. در غیر اینصورت سفارش ابطال و پس از هماهنگی با درخواست کننده با کالا/کالاهای دیگری جایگزین می گردد. درصورت عدم تمایل مشتری به تعویض کالا، وجه مربوطه مطابق با ضوابط موجود در راهنمای استرداد کالا  مسترد خواهد شد.

ماده ۱۰

کلیه سفارشات قبل از بسته بندی توسط واحد کیفی در فروشگاه اینترنتی کرج ابزار بررسی می گردند. لازم است مشتریان محترم قبل از دریافت سفارش، کالا را بررسی نماید و در صورت مشاهده هرگونه ایراد ظاهری، عدم تطابق با سفارش و یا آسیب دیدگی حین حمل و نقل، سفارش را تحویل نگرفته و عودت نماید. 

ماده ۱۱

انصراف از سفارش تنها قبل از مرحله ارسال و با هماهنگی واحد فروش فروشگاه اینترنتی کرج ابزار امکانپذیر است. در صورت تأیید انصراف، وجه واریزی پس از کسر هزینه های اداری و مطابق با ضوابط موجود در راهنمای استرداد کالا عودت داده خواهد شد.

ماده ۱۳

تعویض کالا پس از دریافت آن، درصورت عدم تطابق با سفارش کاربر مطابق با ضوابط موجود در راهنمای استرداد کالا  بلامانع است.

ماده ۱۴

ضوابط مربوط به حفظ حریم خصوصی را در اینجا مشاهده نمائید .

ماده ۱۵

درخصوص سایر شرایط ؛ اطلاعات و محتوای درج شده در صفحات فروشگاه اینترنتی کرج ابزار ملاک عمل خواهد بود.