کاربردهای گوناگون مینی فرز رونیکس

دستگاه های مینی فرز یک ابزار چند کاره برای برش سنگ،پلاستیک،برش و پرداخت فلزات و یا برداشتن مواد اضافی از یک قطعه استفاده می شود.برش کاشی،ملات،آجر،سنگفرش،برش گچ و سیمان،زنگ زدایی،پاک کردن رنگ،تیز کردن تیغه ها و برش یا ساب استیل از دیگر کاربردهای فرزها می باشد.فرزها غالبا برای کارهای سنگین و بزرگ و به طور گسترده در کارهای فلزی و ساختمان سازی،بازسازی و نوسازی کاربرد دارند. نکته مهم در مینی فرزها قدرت موتور و ابعاد صفحه برش آن هاست که این دو متناسب باهم می باشند،یعنی با بالا رفتن قدرت موتور ابعاد صفحه برش نیز بزرگ می شود.منبع تغذیه،سرعت آزاد و سایز میله(محور) از دیگر مواردی است که در انتخاب مینی فرز اهمیت دارد.

مدل های کوچک تر با توان پایین تر و با صفحه 115 میلی متری می باشند.فرزهای آهنگری دارای صفحات 180 میلی متری و انواع سنگبری دارای صفحه 230 میلی متری می باشند.

انواع مینی فرزهای رونیکس

ابزار رونیکس فرز های خود را در مدل های صنعتی و خانگی و دیمردار عرضه می کند.فرز 3120 رونیکس یک فرز با استفاده خانگی است و سایر مدل ها شامل 3110،3150 و 3130 صنعتی می باشند.فرز 3210 رونیکس ،فرز آهنگری و فرز 3220 رونیکس یک فرز سنگبری می باشد.فرز دیمردار 1400 وات رونیکس با کد 3160 نیز یه دلیل قابلیت تنظیم سرعت،علاوه بر استفاده به عنوان فرز،می توان به عنوان پولیش نیز از آن استفاده کرد.

مدل های مختلف را در اینجا ببینید.

اخبار مرتبط

چگونه از زنگ زدن ابزار ها جلوگیری کنیم؟

ابزارهای تازه و براقی که هنوز در بسته بندی خود قرار دارند زمانی که استفاده...

پیچ گوشتی چیست و چه کاربردی دارد ؟

پیچ گوشتی ابزاری است از خانواده ابزار آلات دستی که با استفاده از خاصیت گشتاوری...

امکان پرداخت از طریق کارت های عضو شتاب فراهم شد. رد کردن